Velmi milé čtení, děkujeme 🙂
Představení se mi líbilo už jen proto, že jsem byl v divadle na něčem takovém poprvé.

Námět mě velmi zaujal a byla jsem překvapená výsledným představením. Místy jsem se lehce ztrácela a čas od času jsem pár malých detailů nepochopila, ale chválím snahu a zápal pro věc.

Představení bylo zajímavé a velmi se mi líbilo. U některých scén jsem se velmi rád zasmál. Svým způsobem mi připomínalo průběh mé 9. třídy na základní škole. Písničky byly chytlavé. Jsem rád, že jsem toto představení mohl vidět.

Muzikály se mi moc nelíbí, ale tento byl v něčem jiný. Velice mne nadchnul, protože byl z prostředí, kde trávím veškerý svůj čas. Představení velmi vystihovalo i některé naše učitele, kteří náš učí. Melodie některých písniček byly tak chytlavé, že si některé stále zpíváme. Studenti zvládli své vystoupení bravurně.

Představení se mi velmi líbilo a zvláště mě překvapila kvalita hudby a zpěvu vzhledem k tomu, že představení nebylo vytvořeno profesionály.

Divadelní představení ve formě muzikálu jsem neviděl už docela dlouho, tudíž jsem byl zprvu celkem kritický. Nicméně představení bylo příjemným překvapením. Byla poznat tvrdá práce všech, kteří se na muzikálu podíleli a jsem rád, že jsem ono představení viděl.

Muzikál se mi moc líbil. Měl zajímavý příběh, ale hlavně se mi líbilo hudební zpracování. Na internetu bohužel není, proto uvažuji o zakoupení písní na CD. Překvapilo mě, že má neumělecká škola tolik hudebně nadaných žáků. Jediným problémem byli žáci našeho prvního ročníku, kteří v řadě za námi neustále rušili opakováním slova „že“…

Představení se dá popsat mnoha slovy. Překvapivé, vtipné, obsáhlé nebo třeba šílené, ale nejspíše bych volil slovo „úchvatné“. Uchvátilo mě několik věcí. Samotný nápad, herecké a pěvecké výkony, promyšlený scénář, spousta skrytých zpráv, ale nejvíce se mi líbilo odhodlání všech zúčastněných. Ocenil bych kompozici představení a snahu přiblížit se publiku.

 Obdivuhodný je celý projekt „Dávám židli do kruhu“.

Představení se mi velice líbilo. Bylo vtipné, dobře zahrané a skvěle rozdělené do částí. Na své jsme si přišli my, studenti, ale podle ohlasů i učitelé. Představení podtrhovala velice chytlavá hudba, která se nám uchovala v paměti i po představení.

Muzikál se mi velice líbil, dobré herecké výkony. V situacích ze školního prostředí se najde každý, kdo ji někdy navštěvoval.

Děj měl dobrý spád, písně byly chytlavé, všichni hráli skvěle, až si člověk říkal, jestli to opravdu vymysleli studenti gymnázia. Mně a některé další spolužáky oslovila píseň „Dril, dril, ta škola měla styl“ a zpívali jsme si její refrén celý následující týden. Kdybych mohl vrátit čas a mohl bych jít na tento muzikál znovu, udělal bych to.

Představení bylo do první poloviny velmi zábavné co se týče děje. Druhá polovina byla zamotanější a tolik mě neoslovila, stejně jako závěr, který jsem nepochopil. Taneční i hudební složka byla super. Choreografie byla skvěle zvládnutá a dávala smysl. Na to, že jde o školu, která nemá umělecké zaměření, to bylo velice působivé.

… Studenti byli výborní a bylo vidět, kolik práce za tím stojí.

… Myslím si, že já bych se před tolik lidí ani nepostavil a oni hráli, tančili i zpívali. Povedlo se jim zaujmout velké množství lidí. Toto vystoupení bych doporučil a šel na další podobné.

… Povedené, zábavné a dobrý spád. Všichni odvedli dobrý výkon. Možná by chtělo trošku vylepšit kvalitu mikrofonů a vyvážit poměr mezi hlasy a hudbou.