Závěrem školního roku přinášíme ještě malé ohlednutí za sportovním turnajem Gymnázií Evolution.Blahopřejeme všem úspěšným týmům, ale nejvíce samořejmě těm našim, protože jejich vítězství nám přinesla naše celkové již třetí vítězství za sebou!

Takže hip hip hip sázavským borcům!!

Kategorie starší

Fotbal:

1.    GJM Krápníkáři GJM Nikola Đuričić, Vítek Sztogrýn, Raimund Myslík, Petr Marat, Rostislav Šťepánik, Matěj Baloun, Ondra Korbel, Martin Šmejc
2.    GS GEVO Seniors Michal Řezáč, Jan Teplý, David Reichmann, Michal Miko, Tomáš Pácalt, Marco Moles, Jan Brožek, Roman Počta
3.    GJM FC Hydra 2k17 Kuky Pham, Martin Procházka, Ferda Myslík, Karel Petýrek, Vojta Beneš, Marek Froyda, Albert Machek, Jiří Štěpánek

Beach volejbal:

1.   GS Tvoje máma Veronika Vojtěchová, Jakub Šic, Václav Šulc
2. GJM Las Estrellas Pavel Kejha, Kačka Dimmerova
3. GJM UpřímnostOne Rozálie Pánková, Samuel Davis, Adam Švábenický

Štafetový běh:

1. GS Mikovi Favorité Michal Miko David Bouší Vadym Mahej Maxmilián Frank
2. GJM Tvrdý i Martin Šnobr Šimon Otruba Natalie Zichová Jan Vacek
3. GS GEVO Pítko Jana Šindelářová Karolína Janečková Alena Michalová Štěpán Gabriel

Petanque:

1.    GS Káboš Hanka Zgrajová, Klára Spáčilová
2.  GJM Oko divu Linda Kimrová, Veronika Škodová
3.    GS 24/7 Max Talich, André Rico

 Kategorie mladší

Fotbal:

1. GS Bring It Back! Martin Černák, Maxim Brummel, Richard Bergman, Theodor Vachler,      Prokop Spáčil, Tobiáš Dědek, Adam Sýkora, David Duspěva
2. GJM FK Amazonské Anakony Tobiáš Holík, Jakub Bohumínský, Jáchym Háma, David Hart, Teodor Kolář, Ondřej Pavelka, Lukáš Pavelka, Daniel Dvorský
3. GS Krtečci Jakub Douša, Adam Vaňko, Adam Čapka, Jan Šmíd, Matěj Podroužek,     Alexej Vištal, Jan Ješetický

Beach přehazovaná:

1. GS Hairy Nipples Jiří Papoušek, Sofie Liborová, David Hošek, Karolína Bergmanová
2. GS Šmoulové Eliška Nekolová, Eliška Šnajdrová, Simona Vítková, Linda Pečinková
3. GS Makaróny David Seifert, Michaela Novozámská, Sophie Hurt

 Petanque:

1. GS Plný ruksak Dominika Vališová, Maria Mládková
2. GS Red Llamas Apolena Sklenaříková, Laura Lorenz Meyer
3. GS Ovoce KaKi Kateřina Miškovská, Kristýna Spurná

 Štafetový běh:

1.    Run For Life! GS Martin Černák, Richard Bergman, David Hošek, Karolína Bergmanová
2. Akvarel na plátně GS Patrik Pešek, Dominika Vališová, Rebeka Vetchá, Ema Adamovská
3.    Šmoulinky GS Barbora Jindrová, Eliška Šnajdrová, Karolína Pešírová, Eliška Nekolová

Nejlepší fanoušci:

GEVO JM – Bubeníci

 Celkový vítěz: 

GEVO Sázavská